Mějte informace o dění v naší mateřské školce jako na dlani

Věděli jste, že můžete mít jako na dlani informace o tom, co se děje a chystá v kolovratské mateřské školce? Stačí se zaregistrovat do platformy Munipolis nebo si stáhnout stejnojmennou aplikaci pro mobilní telefony (Android, Apple).

Co teď? Po vytvoření účtu si najděte na webu Munipolis nebo v aplikaci naši MČ Praha-Kolovraty a zvolte její sledování.

Jak si nastavit odběr informací z naší MŠ?

WEB: V menu vyberte možnost Nastavení odběrů a zaškrtněte možnost Aktuality z webu mateřské školky.

APLIKACE: Přihlaste se, vyberte stránku Praha-Kolovraty a vedle něj najdete kolečko pro nastavení. V části Odběrové skupiny zaškrtněte možnost Aktuality z webu mateřské školky a klikněte na Uložit.

Odteď už budete mít informace okamžitě, jakmile je zveřejníme na webových stránkách naší mateřské školky.