Otevření školky od 3.5.2021

INFORMACE O PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY PRAHA KOLOVRATY OD

3.5.2021

Na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 29.4.2021

je od pondělí 3.5.2021 obnoven provoz Mateřské školy Praha-Kolovraty pro všechny děti.

Provozní doba: od 6.30 hodin do 17.00 hodin

S ohledem na potřebu zajistit ochranu dětských kolektivů i zaměstnanců budou děti přicházet do tříd v následujícím režimu.

Děti ze tříd Koťata, Sluníčka, Rybičky, Autíčka, Berušky a Kytičky
Budou doprovázeny jedním rodičem a po rozloučení budou předány před vstupem do budovy zaměstnanci školky. Stejně tak při vyzvednutí budou děti předány rodičům před vstupem do budovy.
PŘÍCHODODCHOD PO OBĚDĚODCHOD ODPOLEDNE
6.30 – 8.0012.00 – 12.3015.00 – 17.00

Od 6.30 do 7.00 budou otevřeny třídy Berušky a Sluníčka, po 7. hodině již všechny třídy.

V areálu školky se zdržujte jen nezbytně dlouhou dobu. Po celou dobu bude dospělá osoba chráněna rouškou/respirátorem. Při pobytu ve školce děti roušky mít nemusí. Děti se nebudou testovat.

Rodiče ráno před odchodem do školky změří dítěti teplotu. Nebudou přijímány děti s rýmou a kašlem. Pokud má dítě alergii, doloží toto rodič potvrzením od lékaře.

Děkujeme za pochopení.

Michaela Konečná